24.04.2014, 08:50
Rakstīt domei!

AUTOBUSU ATIEŠANAS LAIKS NO PIETURAS „NERETA”

6:00 NERETA-JAUNJELGAVA-AIZKRAUKLE (1;5) (AIZKRAUKLES ATU)

6:05 NERETA-RITE-JĒKABPILS (1-7) (JĒKABPILS AP)

6:40 NERETA-DAUDZEVA- AIZKRAUKLE (1-6) (AIZKRAUKLES ATU)

7:10 PILSKALNE-RASAS-NERETA-PILKALNE (1-5)* (AIZKRAUKLES ATU)

7:20 NERETA- RĪGA (1-6) (NORMA-A)

7:50 ILŪKSTE- RĪGA (1-7) (DAUGAVPILS AP)

8:05 NERETA-DAUDZEVA- AIZKRAUKLE (1-6) (AIZKRAUKLES ATU)

8:05 NERETA-LONE-JĒKABPILS (1-6) (JĒKABPILS AP)

12:45 NERETA-LONE-JĒKABPILS (1-7) (JĒKABPILS AP)

13:00 NERETA-PILSKALNE (2)* (AIZKRAUKLES ATU)

14:35 NERETA-SAUKA-JĒKABPILS (1-7) (JĒKABPILS AP)

15:15 NERETA-RITE-NERETA (1-4)* (AIZKRAUKLES ATU)

15:15 NERETA-RĪGA (1-7) (NORMA-A)

15:05 NERETA-DAUDZEVA-AIZKRAUKLE (1-5;7) (AIZKRAUKLES ATU)

16:45 NERETA-DAUDZEVA-AIZKRAUKLE (1-7) (AIZKRAUKLES ATU)

17:10 PILKALNE-NERETA-RASAS-PILSKALNE (1-5)* (AIZKRAUKLES ATU)

17:15 RĪGA-ILŪKSTE (1-7) (DAUGAVPILS AP)

17:35 NERETA-LONE-JĒKABPILS (1-7) (JĒKABPILS AP)

*kursē skolas laikā


 

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 19 jūnijs 2011 19:51
 

3.maijā Neretā Pavasara gadatirgus Aicināti visi pirkt un pārdot gribētāji!

 

 

 mar   Aprīlis 2014   mai

POTCPSS
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Julianna Willis Technology

Neretas novads no putna lidojuma

ŠodienŠodien48
VakarVakar185
ŠonedēļŠonedēļ505
ŠomēnesŠomēnes3360
KopāKopā185622

Nereta

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
SDC13179.JPG
Home Sabiedriskais transports Autobusu kustības saraksts
Copyright © 2014. Neretas novads.